ЧАО "Центральное грузовое бюро"
Форма входа
Категории раздела
Документы [19]
Поиск
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Счетчики

Главная » Файлы » Документы

Повідомлення про доповнення
30.03.2018, 09:52

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТРАЛЬНЕ ВАНТАЖНЕ БЮРО» (надалі – Товариство) код ЄДРПОУ 21386848, місцезнаходження: бул. Шевченка 69, м. Черкаси, 18031, повідомляє про доповнення нового проекту рішення  з питання порядку денного загальних зборів акціонерів 10.04.2018р., а саме:

13.Затвердження умов цивільно-правових договорів, трудових договорів (контрактів), що укладатимуться з членами Наглядової ради, встановлення розміру їх винагороди, обрання особи, яка уповноважується на підписання договорів (контрактів) з членами Наглядової ради.

Проект рішення: член Наглядової ради здійснює свою діяльність безоплатно. У разі необхідності, доручити Директору ввести в штатний розклад Товариства посаду члена Наглядової ради з окладом, визначеним рішенням Наглядової ради. Затвердити умови цивільно-правового договору, що укладатиметься з членом Наглядової ради. Призначити Директора Товариства, уповноваженою особою Товариства на підписання цивільно-правового договору з членом Наглядової ради.

Голова Наглядової ради отримує оклад, визначений штатним розкладом Товариства. Затвердити умови трудового контракту, що укладатиметься з головою Наглядової ради. Призначити Директора Товариства, уповноваженою особою Товариства на підписання трудового договору з головою Наглядової ради.

 

 

Наглядова рада ПрАТ «ЦВБ». Телефон для довідок Товариства: (0472) 540433.     

 

Категория: Документы | Добавил: ЦГБ
Просмотров: 44 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

© ЧАО "Центральное грузовое бюро" 2018